kontakt@ryspodkarpacki.pl lub 602 585 939
pasek z kwitnącym dereniem

Przygotowaliśmy dwa mieszkania do wynajęcia w reprezentacyjnej części Starego Miasta, przy jednej z najstarszych ulic Przemyśla. Wspaniała lokalizacja w kamienicy z końca XIX wieku, darmowy parking i dobre opinie jakie pozostawili Nasi goście w serwisie Booking.com nie pozostawiają wątpliwości że warto nas odwiedzić.
Obydwa studia które oferujemy to małe mieszkania z osobnymi aneksami kuchennymi i łazienkami. Wyposażone są w dwuosobowe łóżko, kanapę, klimatyzację, suszarkę, żelazko, deskę do prasowania, WiFi, itp.
Oferujemy również;
- możliwość zapełnienia lodówki produktami regionalnymi na przyjazd gości. Jeżeli chcą Państwo skorzystać z usługi prosimy wypełnić poniższy formularz:
Aktualnie brak produktów do zamówienia.
- zwiedzanie Przemyśla i okolic z przewodnikiem Marcinem Stecurą, który zabierze Państwa na spacer po pięknym Przemyślu śladami jego dawnych mieszkańców i ich historii. W ofercie przewodnickiej można zwiedzić Twierdzę Przemyśl, poczuć wielokulturowość miasta i jego wieloreligijny lub wybrać się na zwiedzanie miasta nocą. Każdy turysta jest traktowany indywidualnie, z humorem i pełnym profesjonalizmem.

Mapa dojazdu: